MECZ
01.12.23 | Ćwierćfinał | Ryota Tanuma | Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | M15 Kuala | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ryota Tanuma | Changli Zhang | |
1. podanie % | 46/74 (62%) | 53/82 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/46 (74%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/82 (45%) | 27/74 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
2-4 | Changli Zhang | |
0-0, 40-A, 40-40 | ||
2-5 | Changli Zhang | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Changli Zhang | |
0-0, 15-40 | ||
1-0 | Changli Zhang | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0 | ||
Ryota Tanuma | 1-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
4-3 | Changli Zhang | |
0-0, A-40[BP] | ||
5-4 | Changli Zhang | |
0-0, 30-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Changli Zhang | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Changli Zhang | |
0-0, A-40[BP] | ||
4-1 | Changli Zhang | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
5-1 | Changli Zhang | |
0-0, 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 | Changli Zhang | |
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
03.02.99, 25 lat
03.02.99, 25 lat
Ryota Tanuma vs. Changli Zhang - Wzajemne mecze
01.12.23 | Ćwierćfinał | Ryota Tanuma | Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Kuala | twarda |
Ryota Tanuma form & Changli Zhang form
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Changli Zhang - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Raul Sau Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuto Oki | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 7-67, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anthony Shumsky | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Shan-Yuan Ou | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-77, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Jiayang Dong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaji Wang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-72, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yukun Wang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Samir Banerjee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 0-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Hanival Kahsay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | - Changli Zhang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Yanjie Zheng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaji Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |