Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Italy Biella 6 Challenger sety 1 2 3 4 5
10:30
1. runda
Paolo Lorenzi [1WC]  
Tomas Martin Etcheverry [q]  
10:30
1. runda
Andrea Collarini  
Marius Copil  
10:30
1. runda
Elliot Benchetrit  
Ulises Blanch  
12:00
1. runda
Roberto Cid Subervi  
Riccardo Bonadio [q]  
12:00
1. runda
Tim Van Rijthoven [q]  
Omar Giacalone [q]  
13:00
1. runda
Alex Bolt [6]  
Stefano Napolitano [WC]  
mężczyźni singel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda
Marton Fucsovics  
Henri Laaksonen [q]  
11:00
1. runda
Feliciano Lopez  
Daniel Altmaier [LL]  
11:00
1. runda
Stefano Travaglia  
Marco Cecchinato [q]  
12:30
1. runda
Fernando Verdasco  
Ilya Ivashka [q]  
12:30
1. runda
Pablo Cuevas [q]  
Reilly Opelka  
14:00
1. runda
Fabio Fognini [6]  
Guido Pella  
14:00
1. runda
Thiago Moura Monteiro  
Laslo Djere  
15:00
2. runda
Roger Federer [1]  
Pablo Andujar  
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
1. runda
Orlando Luz [1]  
Marco Mania [WC]  
09:00
1. runda
Ignacio Monzon [WC]  
Abdulhamid Mubarak [WC]  
mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
Gorazd Srbljak  
Darko Jandric  
14:30
1. runda
Bastian Malla [3]  
Leopold Zima  
14:30
1. runda
Domagoj Biljesko  
Maikel De Boes  
14:30
1. runda
Artem Dubrivnyy [1]  
Tim Heger  
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Wishaya Trongcharoenchaikul  
Joao Victor Couto Loureiro  
10:00
1. runda
Runhao Hua  
Dusty H. Boyer  
10:00
1. runda
Felix Corwin [8]  
Kelsey Stevenson  
10:00
1. runda
Yuki Mochizuki  
Ze Zhang [7]  
12:00
1. runda
Lorenzo Claverie  
Max Wiskandt  
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Constantin Bittoun Kouzmine [q]  
Yusuke Takahashi [5]  
00:00
1. runda
Roy Smith [8]  
Maxence Beauge [q]  
00:00
1. runda
Brandon Holt  
Savva Polukhin [q]  
00:00
1. runda
Yuta Kikuchi [q]  
Michail Pervolarakis [3]  
00:00
1. runda
Luca Potenza  
Seita Watanabe [q]  
00:00
1. runda
Omni Kumar [q]  
Jeremy Beale  
00:00
1. runda
Berk Ilkel [WC]  
Tomas Farjat [q]  
00:00
1. runda
Taisei Ichikawa [LL]  
Antoine Bellier [6]  
00:00
1. runda
Arthur Bouquier [q]  
Lukas Neumayer  
10:30
1. runda
Thomas Fancutt  
Guido Ivan Justo  
12:00
1. runda
David Poljak [4]  
Louis Tessa [WC]  
12:00
1. runda
Moez Echargui  
Michel Vernier  
12:00
1. runda
Dorian Kos [WC]  
Yunseong Chung [2]  
13:30
1. runda
Mariano Kestelboim  
Guy Orly Iradukunda [WC]  
13:30
1. runda
Santiago Fa Rodriguez Taverna [7]  
Gustavo Heide  
mężczyźni singel ceglana Croatia M15 Sibenik sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Aldin Setkic [5]  
Timo Legout  
00:00
1. runda
Hernan Casanova [1]  
Arthur Reymond  
00:00
1. runda
Matias Zukas [8]  
Nikita Mashtakov  
00:00
1. runda
Quentin Folliot  
Simone Roncalli  
00:00
1. runda
Zsombor Piros [4]  
Dino Prizmic [WC]  
00:00
1. runda
Bozo Barun [WC]  
Naoki Tajima  
00:00
1. runda
Luka Mikrut [WC]  
Peter Fajta  
mężczyźni singel twarda Georgia M15 Tbilisi sety 1 2 3 4 5
09:00
1. runda
Yurii Dzhavakian  
Luca Castelnuovo  
09:00
1. runda
Marat Deviatiarov  
Marek Gengel [2]  
09:00
1. runda
Justin Roberts  
Aleksandre Metreveli [7]  
09:00
1. runda
Andrey Chepelev  
Sarp Agabigun  
09:00
1. runda
Alafia Ayeni  
Yanki Erel [8]  
09:00
1. runda
Aidan Mayo  
Saba Purtseladze [WC]  
10:30
1. runda
Alexander Shevchenko [6]  
Francesco Vilardo  
11:30
1. runda
Lorenzo Rottoli  
George Tsivadze [WC]  
mężczyźni singel ceglana Czech Republic M25 Jablonec nad sety 1 2 3 4 5
09:30
1. runda
Franco Agamenone  
Alexander Ritschard [6]  
11:00
1. runda
Uladzimir Ignatik  
Markus Eriksson  
11:00
1. runda
Lucas Miedler [3]  
Jan Satral  
11:00
1. runda
Simon Carr  
Patrik Rikl [WC]  
11:00
1. runda
Jiri Lehecka [1]  
Dalibor Svrcina [WC]  
12:30
1. runda
Evan Furness  
Duje Ajdukovic [4]  
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
11:30
1. runda
Nicolas Alvarez  
Maxime Hamou  
11:30
1. runda
Noah Lopez [WC]  
Raul Brancaccio  
13:00
1. runda
Jelle Sels  
Javier Barranco Cosano [6]  
13:00
1. runda
Camilo Ugo Carabelli [4]  
Valentin Royer  
mężczyźni singel ceglana Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
11:30
1. runda
Jiri Vesely [1]  
Hugo Grenier [q]  
12:00
1. runda
Federico Coria [3]  
Alex Molcan [q]  
12:00
1. runda
Hugo Gaston  
Zizou Bergs [q]  
13:30
1. runda
Emilio Gomez [q]  
Steve Johnson [2]  
13:30
1. runda
Denis Kudla  
Botic Van De Zandschulp  
14:00
1. runda
Pedro Sousa [8]  
Damir Dzumhur  
15:30
1. runda
Nuno Borges [WC]  
Bernabe Zapata Miralles  
17:00
1. runda
Joao Domingues [WC]  
Pedro Martinez Portero [4]  
mężczyźni singel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
10:30
1. runda
Felix Auger Aliassime [7]  
Lorenzo Musetti [ALT]  
11:00
1. runda
Joao Sousa [q]  
Kamil Majchrzak [q]  
11:00
1. runda
Benjamin Bonzi [WC]  
Karen Khachanov [8]  
12:00
1. runda
Gael Monfils [5]  
Lloyd Harris  
12:30
1. runda
Richard Gasquet  
Gregoire Barrere [q]  
13:30
1. runda
Tommy Paul  
Jo-Wilfried Tsonga  
14:00
1. runda
Arthur Rinderknech [LL]  
Mikael Ymer [q]  
15:00
1. runda
Aslan Karatsev  
Jannik Sinner [6]  
mężczyźni debel ceglana Italy Biella 6 Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
1. runda
Sergio Galdos/Federico Zeballos [4]  
Borna Gojo/Zhizhen Zhang  
14:00
1. runda
Flavio Cobolli/Francesco Passaro [WC]  
Viktor Galovic/Nino Serdarusic [WC]  
14:00
1. runda
Evan King/Julian Lenz [1]  
Elliot Benchetrit/Jay Clarke  
15:00
1. runda
Facundo Mena/Dmitry Popko  
Karol Drzewiecki/Sergio Martos Gornes [2]  
15:30
1. runda
Andrea Collarini/Tomas Martin Etcheverry  
Teimuraz Gabashvili/Dimitar Kuzmanov  
16:00
1. runda
Alex Bolt/Akira Santillan  
Marco Bortolotti/Cristian Rodriguez [WC]  
16:00
1. runda
Roberto Cid Subervi/Thai Kwiatkowski  
Bjorn Fratangelo/Mitchell Krueger  
16:00
1. runda
Geoffrey Blancaneaux/Enzo Couacaud  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Joao Menezes [3]  
mężczyźni debel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
15:30
1. runda
Raven Klaasen/Ben Mclachlan [3]  
Luke Bambridge/Dominic Inglot  
17:00
1. runda
Marin Cilic/Andrey Golubev  
Arthur Cazaux/Hanwen Li [WC]  
17:00
1. runda
Marc-Andrea Huesler/Dominic Stephan Stricker [WC]  
Nicholas Monroe/Benoit Paire  
19:30
1. runda
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop  
John Peers/Michael Venus [2]  
mężczyźni debel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Ignacio Carou/Mariano Navone  
Daniil Glinka/Marsel Ilhan  
00:00
1. runda
Dragos Nicolae Madaras/Paul Woerner  
Lucas Gerch/Maik Steiner  
12:00
1. runda
Mert Arabaci/Guney Ege Cetin [WC]  
Nick Hardt/Nicolas Moreno De Alboran [2]  
13:00
1. runda
Sandro Kopp/Mick Veldheer  
Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney  
13:30
1. runda
Ignacio Monzon/Fermin Tenti [3]  
Noel Larwig/Bastien Presuhn [WC]  
13:30
1. runda
Umut Akkoyun/Bart Stevens [1]  
Aleksei Khomich/Yaraslav Shyla  
14:30
1. runda
Daniele Capecchi/Davide Galoppini  
Burak Bilgin/S Mert Ozdemir [WC]  
mężczyźni debel ceglana Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Tomislav Jotovski/Gorazd Srbljak  
Luka Pavlovic/Marko Tepavac  
00:00
1. runda
Shahar Gabay/Ido Zonder  
Andrej Djokic/Dusan Milanovic [WC]  
00:00
1. runda
Maxim Krapivin/Kristjan Tamm  
Joel Link/Leopold Zima  
00:00
1. runda
Gilbert Klier Junior/Joao Lucas Reis Da Silva [1]  
Besir Durguti/Stefan Micov  
00:00
1. runda
Lukas Palovic/Yann Wojcik  
Domagoj Biljesko/Tim Heger  
00:00
1. runda
Eric Vanshelboim/Otto Virtanen [3]  
Maikel De Boes/Valentin Lapalu  
00:00
1. runda
Kristijan Juhas/Obrad Markovski [WC]  
Lorenzo Bocchi/Davide Pozzi [4]  
00:00
1. runda
Dejan/Luca Teboul [WC]  
Remy Bertola/Maximilian Neuchrist [2]  
mężczyźni debel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Patrick Foley/George Houghton  
Luke Johnson/Pablo Vivero Gonzalez [2]  
12:00
1. runda
Ammar Elamin/Jason Janis [WC]  
Christos Panagiotis Dagklis/Stylianos Poutis [WC]  
13:30
1. runda
Runhao Hua/Ze Zhang [1]  
Wishaya Trongcharoenchaikul/Pol Wattanakul  
13:30
1. runda
Felix Corwin/Reese Stalder [3]  
Makoto Ochi/Yuta Shimizu  
13:30
1. runda
Vasilios Caripi/Kelsey Stevenson  
Petros Chrysochos/Mark Whitehouse [4]  
13:30
1. runda
Ioannis Kountourakis/Alexandros Skorilas [WC]  
Aristotelis Thanos/Ioannis Xilas  
13:30
1. runda
Yuki Mochizuki/Takuto Niki  
Petr Hajek/Daniel Little  
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Michel Vernier/Bautista Vilicich  
Giovanni Agostinetto/Mauro De Maio [WC]  
09:00
1. runda
Mubarak Shannan Zayid/Mousa Zayed [WC]  
Guy Orly Iradukunda/Louis Tessa [4]  
09:00
1. runda
Guido Ivan Justo/Mariano Kestelboim [3]  
Tomas Farjat/Santiago Fa Rodriguez Taverna  
09:00
1. runda
Lukas Neumayer/Luca Potenza  
Artur Kukasian/Savva Polukhin [WC]  
13:30
1. runda
Maxence Beauge/Arthur Bouquier  
Lucio Carnevalle/Julian Gimenez  
13:30
1. runda
Uisung Park/Robert Strombachs  
Taisei Ichikawa/Seita Watanabe  
15:00
1. runda
Jeremy Beale/Thomas Fancutt  
Michail Pervolarakis/Khumoun Sultanov [2]  
15:00
1. runda
Yunseong Chung/David Poljak [1]  
Esteban Bruna/Nicolas Bruna  
mężczyźni debel ceglana Croatia M15 Sibenik sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Naoki Tajima/Jose Fco. Vidal Azorin [4]  
Alexander Mannapov/Yan Sabanin  
00:00
1. runda
Rimpei Kawakami/Taiyo Yamanaka  
Julien Penzlin/Lukas Storck  
14:30
1. runda
Dan Added/David Pichler [1]  
Zsombor Piros/Aldin Setkic  
14:30
1. runda
Admir Kalender/Frane Nincevic  
Hernan Casanova/Matias Zukas [3]  
14:30
1. runda
Adan Freire Da Silva/Max Van Wijk  
Nikita Mashtakov/Dino Prizmic  
16:00
1. runda
Jaimee Floyd Angele/Quentin Folliot  
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev [2]  
16:00
1. runda
Federico Marchetti/Moritz Trocker  
Peter Fajta/Fabian Marozsan  
17:30
1. runda
Bjorn Nareyka/Sebastian Prechtel  
Erdem Isitan/Elgin Khoeblal  
mężczyźni debel twarda Georgia M15 Tbilisi sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis [3]  
Luka Januashvili/Guga Tavadze [WC]  
00:00
1. runda
Yurii Dzhavakian/Julius Tverijonas  
Nikoloz Davlianidze/Saba Purtseladze [WC]  
00:00
1. runda
Aleksandr Braynin/Alexander Shevchenko  
Aleksandre Metreveli/George Tsivadze  
00:00
1. runda
Alexander Boborykin/Roman Nashatyrkin  
Marat Deviatiarov/Benjamin Lock [2]  
12:00
1. runda
Sarp Agabigun/Yanki Erel  
Jonathan Binding/Scott Duncan  
12:00
1. runda
Luca Castelnuovo/Alexander Cozbinov [1]  
Cengiz Aksu/Andrey Chepelev  
13:30
1. runda
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze  
Marek Gengel/Dominik Langmajer  
mężczyźni debel ceglana Czech Republic M25 Jablonec nad sety 1 2 3 4 5
12:30
1. runda
Zvonimir Babic/Fabian Fallert  
Franco Agamenone/Piotr Matuszewski [2]  
12:30
1. runda
Gianluca Coloma-Heck/Jan Jermar  
Jakub Prachar/Lukas Velik  
12:30
1. runda
Filip Duda/Adam Pavlasek  
Kai Lemstra/Jean Thirouin  
14:00
1. runda
Andrew Paulson/Patrik Rikl [4]  
Antonin Bolardt/Antonin Stepanek  
14:00
1. runda
Stepan Pecak/Jan Satral  
Uladzimir Ignatik/Vitaliy Sachko [3]  
14:00
1. runda
Simon Carr/Jack Draper  
Theo Arribage/Titouan Droguet  
14:00
1. runda
Jakub Beran/Krystof Zapsky  
Daniel Siniakov/Dalibor Svrcina  
mężczyźni debel ceglana Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Raul Brancaccio/Roberto Ortega-Olmedo [4]  
Pol Amoros Ramos/Jordi Mas De Ugarte [WC]  
00:00
1. runda
Kenneth Rabinad Vila/Marc Vidal Iglesias [WC]  
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko  
13:00
1. runda
Martin Cuevas/Facundo Juarez  
Corentin Denolly/Michael Geerts [3]  
15:00
1. runda
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla [1]  
Nicolas Alvarez/Vladyslav Orlov  
15:00
1. runda
Martin Damm/Alex Rybakov  
Maxime Hamou/Filip Cristian Jianu  
16:30
1. runda
Gijs Brouwer/Jelle Sels  
Mateus Alves (2001)/Oscar Jose Gutierrez  
16:30
1. runda
Javier Barranco Cosano/Benjamin Winter Lopez  
Nikolas Sanchez-Izquierdo/Camilo Ugo Carabelli  
17:00
1. runda
Axel Herberg/Lluc Serrat Vinolas [WC]  
Jesper De Jong/Ryan Nijboer [2]  
mężczyźni debel ceglana Portugal Oeiras 3 Challenger sety 1 2 3 4 5
15:00
1. runda
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli [4]  
Roman Jebavy/Jiri Vesely  
15:00
1. runda
Gastao Elias/Goncalo Falcao [WC]  
Romain Arneodo/Szymon Walkow [3]  
16:00
1. runda
Aisam Qureshi/Matt Reid [1]  
Federico Coria/Emilio Gomez  
16:00
1. runda
Steve Johnson/Max Jacob Schnur  
Rafael Matos/Pedro Sousa  
mężczyźni debel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
12:30
1. runda
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [1]  
Cameron Norrie/Jonny O'Mara  
13:00
1. runda
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
Aleksandr Nedovesov/Andrea Vavassori  
<