Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

kobiety singel ceglana Italy Parma sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Anna-Lena Friedsam [q]  
Viktorija Golubic  
11:00
1. runda
Varvara Gracheva  
Petra Martic [2]  
12:30
1. runda
Ana Bogdan  
Sara Errani [WC]  
12:30
1. runda
Cori Gauff [3]  
Kaia Kanepi  
14:00
2. runda
Serena Williams [1WC]  
Katerina Siniakova  
14:00
1. runda
Giulia Gatto-Monticone [WC]  
Liudmila Samsonova [LL]  
15:30
2. runda
Anna Schmiedlova [q]  
Amanda Anisimova [5]  
kobiety singel ceglana Serbia Belgrade sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda
Viktoriya Tomova [LL]  
Lola Radivojevic [WC]  
12:00
1. runda
Ivana Jorovic [WC]  
Ajla Tomljanovic  
13:30
1. runda
Alison Van Uytvanck  
Ana Konjuh [q]  
13:30
1. runda
Nina Stojanovic  
Rebecca Peterson [7]  
15:00
1. runda
Aliaksandra Sasnovich  
Xiyu Wang [q]  
15:00
1. runda
Anna Kalinskaya  
Kristina Mladenovic [6]  
16:30
1. runda
Reka-Luca Jani [q]  
Tereza Martincova  
18:00
2. runda
Nadia Podoroska [5]  
Oceane Dodin  
19:00
1. runda
Olga Danilovic [WC]  
Kamilla Rakhimova [q]  
20:30
2. runda
Paula Badosa Gibert [4]  
Mihaela Buzarnescu [SR]  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
Klasyf.
Yvonne Neuwirth  
Arianna Zucchini  
09:00
Klasyf.
Katharina Hering  
Romana Cisovska  
09:00
Klasyf.
Noelia Bouzo Zanotti  
Alexandra Vasilyeva  
09:00
1. runda
Shuyue Ma [4]  
Radka Zelnickova  
09:00
Klasyf.
Polina Bakhmutkina  
Julita Saner  
09:00
Klasyf.
Mayuka Aikawa  
Nina Alibalic  
09:00
Klasyf.
Ilay Yoruk  
Paulina Milosavljevic  
09:00
Klasyf.
Margaux Rouvroy  
Maria Sara Popa  
09:00
1. runda
Stephanie Judith Visscher  
Eva Vedder [7]  
10:00
1. runda
Dia Evtimova  
Zoe Kruger  
10:30
Klasyf.
Diana Demidova  
Eva Garkusha  
10:30
1. runda
Aurora Zantedeschi  
Klara Milicevic  
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Ioana Gaspar  
Lexie Stevens [6]  
00:00
1. runda
Alexis Blokhina  
Vanda Lukacs [2]  
08:30
1. runda
Theodora Xantava [WC]  
Maelys Bougrat  
09:30
1. runda
Lena Papadakis [WC]  
Melania Delai [4]  
09:30
1. runda
Michaela Bayerlova [8]  
Julia Kimmelmann  
10:00
1. runda
Arina Gabriela Vasilescu  
Eva Lys [7]  
10:00
1. runda
Dimitra Pavlou [WC]  
Michaela Laki  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10:30
1. runda
Erika Sema [3]  
Angelica Raggi  
10:30
Klasyf.
Sem Wensveen  
Taylor Cataldi  
10:30
Klasyf.
Natsuho Arakawa  
Nicole Poj  
10:30
1. runda
Kelia Le Bihan  
Ferdaous Bahri [WC]  
10:30
1. runda
Olga Helmi  
Sarah Beth Grey [4]  
10:30
1. runda
Himeno Sakatsume [7]  
Joanna Zawadzka [WC]  
10:30
1. runda
Hina Inoue  
Chiara Scholl [5]  
11:30
1. runda
Chiraz Bechri  
Emma Davis  
11:30
1. runda
Lauren Proctor  
Miharu Imanishi [2]  
11:30
Klasyf.
Nadine Keller  
Jasmijn Gimbrere  
11:30
Klasyf.
Anita Bertoloni  
Laura Mair  
11:50
1. runda
Julia Konishi Camargo Silva [WC]  
Maria Paulina Perez Garcia  
13:00
Klasyf.
Hwiwon Wi  
Zora Hudson  
13:00
Klasyf.
Nina Radovanovic  
Caroline Vernet  
kobiety singel ceglana Croatia W15 Sibenik sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Hiroko Kuwata [3]  
Lucie Wargnier  
00:00
1. runda
Nina Stadler  
Natalia Szabanin  
00:00
1. runda
Manca Pislak  
Antonia Ruzic [WC]  
00:00
1. runda
Johana Markova [1]  
Verena Meliss  
00:00
1. runda
Gergana Topalova [6]  
Barbora Miklova  
00:00
1. runda
Darya Astakhova [7]  
Iva Primorac  
00:00
1. runda
Sara Svetac [WC]  
Dea Herdzelas [4]  
10:00
Klasyf.
Oleksandra Oliynykova  
Diana Martynov  
10:00
Klasyf.
Anaelle Leclercq  
Leolia Jeanjean  
10:00
Klasyf.
Pia Lovric  
Federica Rossi  
11:30
Klasyf.
Dorka Drahota Szabo  
Denisa Hindova  
11:30
Klasyf.
Sophie Luescher  
Chantal Sauvant  
11:30
Klasyf.
Darja Vidmanova  
Marine Szostak  
13:00
Klasyf.
Linda Sevcikova  
Anna Gabric  
13:00
Klasyf.
Victoria Borodulina  
Xenia Lipiec  
kobiety singel twarda Georgia W15 Tbilisi sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Ekaterina Yashina [5q]  
Anastasia Bursa [q]  
00:00
1. runda
Alicia Barnett [7]  
Zoziya Kardava [WC]  
00:00
1. runda
Laetitia Pulchartova  
Nastja Kolar [2]  
00:00
1. runda
Zoe Howard [q]  
Anastasiya Poplavska  
07:00
1. runda
Ayla Aksu  
Mariam Dalakishvili  
07:00
1. runda
Jenny Duerst  
Jana Kolodynska  
07:30
1. runda
Elizaveta Morozova [q]  
Weronika Falkowska [6]  
08:00
1. runda
Ksenia Laskutova  
Maria Sholokhova  
08:00
1. runda
Valeriya Yushchenko [1]  
Nino Natsvlishvili [WC]  
08:30
1. runda
Sabastiani Leon  
Emily Appleton  
08:30
1. runda
Shelly Bereznyak  
Maria Krupenina  
08:30
1. runda
Valeriya Olyanovskaya  
Viktoria Morvayova [3]  
08:30
1. runda
Weronika Baszak  
Alexandra Osborne [8]  
10:00
1. runda
Sopiko Tsitskishvili [WC]  
Kristina Milenkovic [LL]  
kobiety singel ceglana USA W25 Pelham sety 1 2 3 4 5
17:00
1. runda
Aldila Sutjiadi  
Katrina Scott  
17:00
1. runda
Emiliana Arango  
Eri Hozumi  
kobiety singel ceglana Spain W25 Platja D'Aro sety 1 2 3 4 5
11:00
Klasyf.
Amanda Carreras  
Oksana Selekhmeteva  
11:00
Klasyf.
Cristiana Ferrando  
Oana Georgeta Simion  
11:00
Klasyf.
Alba Carrillo Marin  
Sara Cakarevic  
11:00
Klasyf.
Suzan Lamens  
Mihaela Djakovic  
12:30
Klasyf.
Valeriya Strakhova  
Alice Rame  
12:30
Klasyf.
Riya Bhatia  
Andreea Rosca  
12:30
Klasyf.
Andreea Prisacariu  
Karman Kaur Thandi  
12:30
Klasyf.
Guiomar Zuleta De Reales  
Rebeka Masarova  
16:00
1. runda
Amandine Hesse  
Chihiro Muramatsu [6]  
16:00
1. runda
Irene Burillo Escorihuela  
Simona Waltert [7]  
17:30
1. runda
Richel Hogenkamp [5]  
Stephanie Wagner  
17:30
1. runda
Marina Bassols Ribera  
Indy De Vroome [4]  
kobiety debel ceglana Italy Parma sety 1 2 3 4 5
12:30
1. runda
Quinn Gleason/Erin Routliffe  
Elixane Lechemia/Ingrid Neel  
14:00
1. runda
Naomi Broady/Asia Muhammad  
Viktorija Golubic/Alexandra Panova [SR]  
15:30
Ćwierćfinał
Cori Gauff/Caty McNally [4]  
Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang  
kobiety debel ceglana Serbia Belgrade sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda
Natela Dzalamidze/Irina Khromacheva  
Cornelia Lister/Katarzyna Piter  
13:30
1. runda
Yifan Xu/Shuai Zhang [3]  
Gabriela Dabrowski/Leylah Annie Fernandez  
15:00
1. runda
Ivana Jorovic/Lola Radivojevic [WC]  
Dalila Jakupovic/Yana Sizikova  
15:00
1. runda
Miyu Kato/Renata Voracova  
Maria Camila Osorio Serrano/Emily Webley-Smith [ALT]  
16:30
1. runda
Shuko Aoyama/Ena Shibahara [1]  
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck  
16:30
1. runda
Cristina Bucsa/Rebecca Peterson  
Timea Babos/Vera Zvonareva [2]  
kobiety debel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
Cristina Dinu/Shuyue Ma [4]  
Sapfo Sakellaridi/Julita Saner  
13:30
1. runda
Mayuka Aikawa/Dabin Kim  
Dia Evtimova/Radka Zelnickova  
14:30
1. runda
Katharina Hering/Natalia Siedliska  
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher [2]  
14:30
1. runda
Polina Bakhmutkina/Eva Garkusha  
Elena Malygina/Fanny Ostlund [3]  
14:30
1. runda
Maja Radenkovic/Katarina Sopkova [WC]  
Miray Konar/Maria Sara Popa [WC]  
15:00
1. runda
Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini  
Noelia Bouzo Zanotti/Margaux Rouvroy  
15:00
1. runda
Katharina Hobgarski/Ylena In-Albon [1]  
Maria Petrovic/Ilay Yoruk  
15:00
1. runda
Ena Kajevic/Victoria Mikhaylova  
Doga Turkmen/Melis Ayda Uyar [WC]  
kobiety debel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Melania Delai/Vanda Lukacs [1]  
Stefana Lazar/Marija Semenistaja  
00:00
1. runda
Eline Audenaert/Helena Stevic  
Maelys Bougrat/Lena Papadakis  
00:00
1. runda
Elena-Teodora Cadar/Melanie Klaffner [3]  
Tamara Malesevic/Martha Matoula  
00:00
1. runda
Ioana Gaspar/Simona Ogescu  
Emily Seibold/Arina Gabriela Vasilescu [4]  
10:00
1. runda
Francesca Dell'Edera/Fabienne Gettwart  
Adelina Krueger/Juliane Triebe [WC]  
10:00
1. runda
Julia Stamatova/Franziska Sziedat  
Arlinda Rushiti/Lexie Stevens  
12:00
1. runda
Michaela Bayerlova/Ivana Sebestova  
Julia Kimmelmann/Anna Popescu [2]  
13:30
1. runda
Lena Greiner/Sophie Greiner [WC]  
Michaela Laki/Dimitra Pavlou [WC]  
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Maria Paulina Perez Garcia/Lauren Proctor  
Jasmijn Gimbrere/Sem Wensveen  
00:00
1. runda
Nicole Poj/Anastasia Sukhotina  
Kelia Le Bihan/Eliessa Vanlangendonck [4]  
00:00
1. runda
Nadine Keller/Anja Wildgruber  
Chiraz Bechri/Hwiwon Wi  
00:00
1. runda
Pauline Courcoux/Nina Radovanovic [WC]  
Angelica Raggi/Chiara Scholl [2]  
14:30
1. runda
Freya Christie/Sarah Beth Grey [1]  
Madison Harrison/Hina Inoue [WC]  
14:30
1. runda
Taylor Cataldi/Joanna Zawadzka  
Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa [WC]  
15:00
1. runda
Anita Bertoloni/Alessandra Simone  
Emma Davis/Anna Ulyashchenko  
15:00
1. runda
Sakura Hosogi/Erika Sema [3]  
Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume  
kobiety debel ceglana Croatia W15 Sibenik sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Mariana Drazic/Dea Herdzelas  
Nefisa Berberovic/Nina Potocnik [2]  
00:00
1. runda
Darya Astakhova/Ekaterina Makarova (1996) [3]  
Johana Markova/Linda Sevcikova  
14:30
1. runda
Kristyna Hrabalova/Barbora Miklova  
Verena Meliss/Manca Pislak  
14:30
1. runda
Ema Bubalo/Klara Vukicevic [WC]  
Iva Primorac/Nina Stadler  
16:00
1. runda
Maria Marfutina/Tatiana Pieri [1]  
Denisa Hindova/Sinja Kraus  
16:00
1. runda
Enola Chiesa/Federica Rossi  
Petra Marcinko/Natalia Szabanin [WC]  
16:00
1. runda
Raphaelle Lacasse/Ana Filipa Santos  
Pia Lovric/Lucie Wargnier [4]  
17:30
1. runda
Janika Kusy Alzugaray/Martina Marusinova [WC]  
Oleksandra Oliynykova/Ani Vangelova  
kobiety debel twarda Georgia W15 Tbilisi sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Nastja Kolar/Diana Maria Mihail  
Ayla Aksu/Valeriya Olyanovskaya  
00:00
1. runda
Sabastiani Leon/Laetitia Pulchartova [3]  
Ani Amiraghyan/Elizaveta Koklina  
00:00
1. runda
Mariam Dalakishvili/Tatia Mikadze [WC]  
Anna Ozerova/Emily Welker  
00:00
1. runda
Helene Kereselidze/Sopiko Tsitskishvili [WC]  
Weronika Baszak/Ksenia Laskutova [4]  
11:30
1. runda
Emily Appleton/Alicia Barnett [1]  
Zoziya Kardava/Maria Krupenina  
12:00
1. runda
Zoe Howard/Alexandra Osborne  
Barbare Eristavi/Ksenia Meshcheryakova [WC]  
kobiety debel ceglana USA W25 Pelham sety 1 2 3 4 5
17:00
1. runda
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies [1]  
Ayaka Okuno/Katherine Sebov  
17:00
1. runda
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Catherine Harrison/Aldila Sutjiadi [2]  
17:00
1. runda
Hanna Chang/Katerina Stewart  
Ulrikke Eikeri/Marine Partaud  
17:00
1. runda
Fernanda Contreras Gomez/Marcela Zacarias  
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa  
20:00
1. runda
Mary Jean Brumfield/Sofia Camila Rojas [WC]  
Sofia Sewing/Katie Volynets [WC]  
kobiety debel ceglana Spain W25 Platja D'Aro sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda
Vlada Koval/Sofya Lansere [1]  
Cheri Darley/Cristina Mayorova Bakhtina  
00:00
1. runda
Justina Mikulskyte/Oana Georgeta Simion  
Riya Bhatia/Chihiro Muramatsu [4]  
00:00
1. runda
Alexandra Eala/Oksana Selekhmeteva  
Valeria Koussenkova/Warona Mdlulwa  
00:00
1. runda
Olivia Nicholls/Valeriya Strakhova [3]  
Mariya Kostyuk/Ekaterina Vishnevskaya  
00:00
1. runda
Isabelle Haverlag/Suzan Lamens  
Nora Ayala Serra/Annika Kannan  
00:00
1. runda
Angela Juarez Blanco/Lucia Llinares Domingo [WC]  
Marina Bassols Ribera/Marta Custic  
00:00
1. runda
Jessica Bouzas Maneiro/Claudia Hoste Ferrer  
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello [2]  
<