MECZ
21.11.23 | 2. runda klasyf. | Lakshya Gupta | Changli Zhang | 6-4, 3-6, 10-8 | M15 Ipoh | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
29.09.00, 23 lat
29.09.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
03.02.99, 25 lat
03.02.99, 25 lat
Lakshya Gupta vs. Changli Zhang - Wzajemne mecze
21.11.23 | 2. runda klasyf. | Lakshya Gupta | Changli Zhang | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Ipoh | twarda |
Lakshya Gupta form & Changli Zhang form
Lakshya Gupta - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Erdogan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Artur Kukasian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chandigarh - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 7-62, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | Yu-Hsiang Su - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
22.11.23 Klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Danielo Geronimo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 7-5, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Didier Chin | 7-5, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Erwin Troebinger | 3-6, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miles Clark | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Pruchya Isarow | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Corban Crowther | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Chennai - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Mysuru - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshit Sood | 7-63, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Lucknow - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Pruchya Isarow | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 4-0, Anurag Agarwal - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Thanapet Chanta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Bhilai - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Dheeraj Kodancha | 2-6, 1-2, - Lakshya Gupta - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu |
Changli Zhang - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Raul Sau Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuto Oki | 6-4, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 7-67, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anthony Shumsky | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Shan-Yuan Ou | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-77, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Jiayang Dong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaji Wang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-72, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yukun Wang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Samir Banerjee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 0-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Hanival Kahsay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | - Changli Zhang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Yanjie Zheng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaji Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |