Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Colombia Bogota Challenger sety 1 2 3 4 5
17:00
Klasyf.
Enzo Couacaud  
Cayetano March  
17:00
Klasyf.
Bart Stevens  
Jaroslav Pospisil  
18:30
1. runda
Jesper De Jong [6]  
Pol Martin Tiffon  
19:00
1. runda
Daniel Elahi Galan [1]  
Mathieu Perchicot  
20:00
1. runda
Matias Zukas [ALT]  
Roberto Quiroz  
20:00
1. runda
Lucas Catarina  
Malek Jaziri [8]  
20:30
1. runda
Alejandro Gonzalez  
Vit Kopriva [3]  
mężczyźni singel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
17:00
Klasyf.
Mariano Kestelboim  
Ignacio Monzon  
17:00
Klasyf.
Francisco Comesana  
Rafael Matos  
18:00
Klasyf.
Carlos Gomez-Herrera  
Lautaro Midon  
18:00
1. runda
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
Roman Andres Burruchaga [WC]  
18:30
Klasyf.
Martin Cuevas  
Guido Ivan Justo  
19:30
1. runda
Hugo Dellien [5]  
Facundo Diaz Acosta  
20:00
1. runda
Genaro Alberto Olivieri  
Andrea Collarini  
20:00
1. runda
Mariano Navone [WC]  
Thiago Seyboth Wild [6]  
23:00
1. runda
Nicolas Kicker  
Nicolas Alvarez  
mężczyźni singel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
13:00
Klasyf.
Andreas Seppi  
Dennis Novak  
13:00
Klasyf.
Brandon Nakashima  
Pierre-Hugues Herbert  
14:30
Klasyf.
Roberto Carballes Baena  
Henri Laaksonen  
14:30
Klasyf.
Jenson Brooksby  
Norbert Gombos  
16:30
1. runda
Federico Delbonis  
Arthur Rinderknech  
18:00
1. runda
Richard Gasquet [WC]  
Dusan Lajovic [8]  
19:30
1. runda
Alexei Popyrin  
Botic Van De Zandschulp  
mężczyźni singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
13:30
1. runda
John Millman  
Benjamin Bonzi  
15:00
1. runda
Damir Dzumhur [q]  
Marin Cilic [6]  
19:00
1. runda
James Duckworth  
Borna Gojo [q]  
mężczyźni singel ceglana Croatia Losinj Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
Klasyf.
Nicolas Alvarez Varona  
Fabien Reboul  
10:00
Klasyf.
Filip Misolic  
Pavel Nejedly  
10:00
Klasyf.
Georgii Kravchenko  
Anirudh Chandrasekar  
11:30
Klasyf.
Sadio Doumbia  
Arjun Kadhe  
12:00
1. runda
Aldin Setkic [ALT]  
Anthony Genov [WC]  
12:00
1. runda
Jonas Forejtek  
Vlad Victor Cornea [WC]  
13:00
1. runda
Danilo Petrovic  
Mathias Bourgue [8]  
13:30
1. runda
Manuel Guinard  
Nino Serdarusic  
13:30
1. runda
Carlos Gimeno Valero  
Nikola Milojevic [4]  
kobiety singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Liudmila Samsonova  
Ajla Tomljanovic  
12:30
1. runda
Dayana Yastremska  
Anna Kalinskaya [q]  
13:30
1. runda
Aleksandra Krunic [q]  
Bernarda Pera [q]  
15:00
1. runda
Qinwen Zheng [q]  
Lesya Tsurenko [q]  
17:30
1. runda
Daria Kasatkina  
Anhelina Kalinina  
kobiety singel twarda Spain Tenerife sety 1 2 3 4 5
12:30
1. runda
Marta Kostyuk  
Irina-Camelia Begu  
13:00
1. runda
Nuria Parrizas-Diaz [WC]  
Ann Li  
14:30
1. runda
Shuai Zhang [6]  
Xin Yu Wang [q]  
16:00
1. runda
Jaqueline Cristian [q]  
Tamara Zidansek [2]  
17:00
1. runda
Kaja Juvan [LL]  
Anna Schmiedlova  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09:00
2. runda klasyf.
Yeong Won Jeong  
Antonia Aragosa  
09:00
2. runda klasyf.
Irene Lavino  
Anna Zyryanova  
09:00
2. runda klasyf.
Lilly Elida Haseth  
Krystyna Pochtovyk  
09:00
2. runda klasyf.
Sabina Dadaciu  
Fatma Idrizovic  
09:00
2. runda klasyf.
Antonia Schmidt  
Matilde Mariani  
09:00
2. runda klasyf.
Lola Marandel  
Gaia Squarcialupi  
09:00
2. runda klasyf.
Dayeon Back  
Giulia Carbonaro  
09:00
2. runda klasyf.
Mavie Osterreicher  
Margaux Komano  
09:00
2. runda klasyf.
Anastasia Piangerelli  
Kateryna Diatlova  
09:00
2. runda klasyf.
Flaminia Scara  
Noka Juric  
09:00
2. runda klasyf.
Anet Angelika Koskel  
Aline Thommen  
09:00
2. runda klasyf.
Jasmijn Gimbrere  
Anastasia Abbagnato  
09:00
2. runda klasyf.
Anna Sofia Haseth  
Kajsa Rinaldo Persson  
09:00
2. runda klasyf.
Vanda Vargova  
Doga Turkmen  
09:00
2. runda klasyf.
Lavinia Tanasie  
Laura Mair  
09:00
2. runda klasyf.
Rikke De Koning  
Giuliana Bestetti  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Natsuho Arakawa  
Chiara Tomasetti  
00:00
2. runda klasyf.
Astrid Cirotte  
Shuman Wu  
12:30
2. runda klasyf.
Valentina Losciale  
Elina Zakharova  
12:30
2. runda klasyf.
Alisa Yakimakho  
Jennifer Ruggeri  
12:30
2. runda klasyf.
Valentina Gaggini  
Valeryia Vasilyeva  
12:30
2. runda klasyf.
Tove Kraft  
Zoe Bourbotte  
12:30
2. runda klasyf.
Ranim Rassil  
Yvette Schmucker  
13:30
2. runda klasyf.
Alena Bairasheuskaya  
Smriti Bhasin  
13:30
2. runda klasyf.
Arianna Nepomuceno  
Chahd Berriri  
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10:00
Klasyf.
Yu Shan  
Xichen Zhao  
10:00
Klasyf.
Anastasiya Apalikhina  
Divine Dasam Nweke  
10:00
Klasyf.
Zongyu Li  
Jiaqi Wang  
11:00
Klasyf.
Sumin Kim  
Patricia Hlinkova  
11:00
Klasyf.
Anastasia Mozgaleva  
Yujiao Che  
11:00
Klasyf.
Na Dong  
Xin Tong Wang  
kobiety singel halowa Kazakhstan W25 Karaganda sety 1 2 3 4 5
07:00
1. runda klasyf.
Anna Ukolova  
Amina Salibayeva  
07:00
1. runda klasyf.
Mariya Sinitsyna  
Iuliia Nikitina  
07:00
1. runda klasyf.
Anastasiya Soboleva  
Stefanya Shalakhova  
07:00
1. runda klasyf.
Asima Sazanova  
Larisa Bekmetova  
08:30
1. runda klasyf.
Clara Vlasselaer  
Zlata Yankovskaya  
08:30
1. runda klasyf.
Ekaterina Reyngold  
Tomiris Mussina  
08:30
1. runda klasyf.
Anastasia Kovaleva  
Hanna Vinahradava  
08:30
1. runda klasyf.
Maria Mikhailova  
Angelika Shapovalova  
10:00
1. runda klasyf.
Ayla Aksu  
Polina Pavlova  
10:00
1. runda klasyf.
Martyna Kubka  
Aglaya Fedorova  
10:00
1. runda klasyf.
Adel Ismagulova  
Noel Saidenova  
10:00
1. runda klasyf.
Tatyana Chsherbakova  
Milana Maslenkova  
11:30
1. runda klasyf.
Tamara Curovic  
Tamara Cherkassova  
11:30
1. runda klasyf.
Polina Bakhmutkina  
Elizaveta Gnilozubova  
11:30
1. runda klasyf.
Taira Abildayeva  
Vladlena Bokova  
11:30
1. runda klasyf.
Alexandra Daradur  
Alisa Kummel  
kobiety singel twarda Izrael W25 Netanya sety 1 2 3 4 5
09:00
2. runda klasyf.
Akvile Parazinskaite  
Noa Major  
09:00
2. runda klasyf.
Jenny Duerst  
Maya Gohfeld  
09:00
2. runda klasyf.
Kristin Younes  
Talya Barad Itzhaki  
09:00
2. runda klasyf.
Nicole Nadel  
Georgia Elizabeth Okropiridze  
09:00
2. runda klasyf.
Diana Smelansky  
Karin Altori  
09:00
2. runda klasyf.
Dariia Monakhova  
Shiran Arol Wiegand  
09:00
2. runda klasyf.
Lucie Nguyen Tan  
Tali Malykhin  
09:00
2. runda klasyf.
Emmy Yaron  
Sabrina Kalandarov  
09:00
2. runda klasyf.
Matilda Mutavdzic  
Ofer Kivity  
09:00
2. runda klasyf.
Nikol Mishieva  
Koral Koldobski  
09:00
2. runda klasyf.
Maria Bondarenko  
Shachf Lieberman  
09:00
2. runda klasyf.
Alian Zack  
Diana Nekhorosheva  
09:00
2. runda klasyf.
Shira Chiche  
Stefani Sandoiu Shtein  
09:00
2. runda klasyf.
Mika Buchnik  
Adva Dabah  
09:00
2. runda klasyf.
Tamar Yaffe  
Darya Shvartsmann  
kobiety singel ceglana Brazil W25 Rio do sety 1 2 3 4 5
14:00
Klasyf.
Vivian Mayumi Toma  
Mariana Gomes Sorrilha  
14:00
Klasyf.
Julia Klimovicz  
Gabriela Yamate Almeida  
14:00
Klasyf.
Aglaya Zaynieva  
Raquel Martini  
14:00
Klasyf.
Sofia Da Cruz Mendonca  
Maria Luisa Cusma Bloot  
15:30
Klasyf.
Elysia Wan  
Leyla Fiorella Britez Risso  
kobiety singel ceglana Spain W25 Seville sety 1 2 3 4 5
00:00
Klasyf.
Andreea Rosca  
Sapfo Sakellaridi  
00:00
Klasyf.
Ane Mintegi Del Olmo  
Lexie Stevens  
00:00
Klasyf.
Alba Rey Garcia  
Sowjanya Bavisetti  
12:00
Klasyf.
Oana Georgeta Simion  
Angela Fita Boluda  
12:00
Klasyf.
Alice Rame  
Caijsa Wilda Hennemann  
12:00
Klasyf.
Miriam Bianca Bulgaru  
Claudia Hoste Ferrer  
mężczyźni debel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16:00
1. runda
Lorenzo Musetti/Benoit Paire  
Nicholas Monroe/Reilly Opelka  
mężczyźni debel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda
Laslo Djere/Guido Pella [PR]  
Ilya Ivashka/Pedro Martinez Portero  
11:30
1. runda
Pavel Kotov/Roman Safiullin [WC]  
Dominic Inglot/Ken Skupski [PR]  
13:00
1. runda
Tomislav Brkic/Nikola Cacic [4]  
Alexander Bublik/Adrian Mannarino  
kobiety debel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru [4]  
Tereza Martincova/Marketa Vondrousova  
16:30
1. runda
Anna Danilina/Arina Rodionova  
Marie Bouzkova/Lucie Hradecka [3]  
<