Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

Warunki użytkowania

Informacje ogólne
Wszystkie informacje zamieszczone na stronie Tenislive.sk mają charater informacyjny. Znajdą tu Państwo wyniki spotkań tenisowych live, dane statystyczne dla poszczególnych tenisistów i tenisistek, ranking ATP i WTA, można również porównać zawodników w konkretnym spotkaniu – wszystko jest regularnie aktualizowane. Wyniki live, a także starsze wyniki można oglądać wg rozgrywek, ew. wybrać starszą datę i wyświetlić rozgrywki i wyniki tylko z danego dnia.

Administrator portalu Tenislive.sk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność i aktualność zamieszczanych informacji, ani za ewentualne straty finansowe lub inne poniesione przez użytkownika portalu Tenislive.sk Informacje zamieszczane na portalu Tenislive.sk są objęte prawem autorskim i jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie lub publikowanie w części lub w całości bez uprzedniej pisemnej zgody administratora jest zabronione.

Odnośniki do innych stron, teksty reklamowe / bannery
Hiperłącza, które przekierowują na inne portale poza portal Tenislive.sk mają charakter wyłącznie informacyjny, a ich celem jest pomoc użytkownikowi w orientacji przy wyszukaniu potrzebnych informacji. Nie możemy zagwarantować polityki legalności, poprawności, aktualności, ochrony danych osobowych i innych prowadzonych przez dany portal, na który kieruje odnośnik. Jeżeli decydują się Państwo skorzystać z portalu, do którego jest odnośnik, robicie to na własne ryzyko, a administrator portalu Tenislive.sk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne problemy lub straty wynikające z przejścia na ten portal.

Teksty reklamowe / bannery pojawiające się na stronach Tenislive.sk mogą nie być zgodne z przepisami prawnymi danego państwa, w którym Państwo jesteście. Dlatego przed skorzystaniem z usług reklamowanych na Tenislive.sk proszę dokładnie sprawdzić, czy nie są sprzeczne z prawem danego państwa, w którym aktualnie się znajdujecie.
<