MECZ
31.10.22 | 1. runda | Damir Dzumhur | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | Yokohama Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Damir Dzumhur | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 17/33 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/51 (49%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Damir Dzumhur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Damir Dzumhur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Damir Dzumhur | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Damir Dzumhur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Damir Dzumhur | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Damir Dzumhur vs. Ryota Tanuma - Wzajemne mecze
31.10.22 | 1. runda | Damir Dzumhur | Ryota Tanuma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Yokohama Challenger | twarda |
Damir Dzumhur form & Ryota Tanuma form
Damir Dzumhur - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
16.02.24 Półfinał | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Borna Coric | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-3, 1-0, Alibek Kachmazov - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-2, - Damir Dzumhur - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 4-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-78 | szczegóły meczu |
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |