MECZ
04.03.24 | 2. runda klasyf. | Karlo Cubelic | Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
13.01.98, 26 lat
17445 $
13.01.98, 26 lat
17445 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
19.04.99, 25 lat
19.04.99, 25 lat
Karlo Cubelic vs. Roman Ruenger - Wzajemne mecze
04.03.24 | 2. runda klasyf. | Karlo Cubelic | Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Karlo Cubelic form & Roman Ruenger form
Karlo Cubelic - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Roman Ruenger - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christos Glavas | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erik Larsson | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Moritz Schroeter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-72, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Paroulek | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vardan Manukyan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palmanova - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Alekseychuk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Loizas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 7-5, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Blazka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
11.01.22 2. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |