MECZ
01.09.17 | Półfinał | Davide Galoppini | Francesco Vilardo | 6-4, 6-2 | Italy F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Davide Galoppini | Francesco Vilardo | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 42/69 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/69 (43%) | 20/60 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Davide Galoppini vs. Francesco Vilardo - Wzajemne mecze
01.09.17 | Półfinał | Davide Galoppini | Francesco Vilardo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Italy F27 | twarda |
13.07.15 | 2. runda | Davide Galoppini | Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F28 | ceglana |
15.09.14 | 1. runda klasyf. | Davide Galoppini | Francesco Vilardo | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Italy F32 | ceglana |
Davide Galoppini form & Francesco Vilardo form
Davide Galoppini - ostatnie mecze
M15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |
Francesco Vilardo - ostatnie mecze
San Benedetto - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Peter Buldorini | 6-0, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Aprilia - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Niccolo Catini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda | vs. Daniele Minighini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Seydina Andre | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Federico Bondioli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Ali Habib | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rome 1 - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.22 1. runda | vs. Filip Bergevi | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.22 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.22 2. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.22 Półfinał | vs. Uisung Park | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.22 2. runda | vs. Petr Hajek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Hong Chung | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.22 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marcel Kamrowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |