MECZ
15.04.19 | 1. runda klasyf. | Sapfo Sakellaridi | Barbora Pokorna | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Sapfo Sakellaridi vs. Barbora Pokorna - Wzajemne mecze
15.04.19 | 1. runda klasyf. | Sapfo Sakellaridi | Barbora Pokorna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sapfo Sakellaridi form & Barbora Pokorna form
Sapfo Sakellaridi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Nala Kovacic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
31.03.24 Finał | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Angelica Raggi | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |