MECZ
01.09.18 | 1. runda klasyf. | Karolina Jaskiewicz | Barbora Pokorna | 6-3, 6-1 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polska
14.01.00, 24 lat
14.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Karolina Jaskiewicz vs. Barbora Pokorna - Wzajemne mecze
01.09.18 | 1. runda klasyf. | Karolina Jaskiewicz | Barbora Pokorna | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Karolina Jaskiewicz form & Barbora Pokorna form
Karolina Jaskiewicz - ostatnie mecze
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.21 Klasyf. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.21 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.07.20 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |