MECZ
07.08.19 | 1. runda | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 6-3, 6-0 | W15 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/27 (67%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/45 (60%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucie Petruzelova | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Barbora Pokorna | |
0-0 | ||
Lucie Petruzelova | 3-1 | |
3-2 | Barbora Pokorna | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Barbora Pokorna | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Barbora Pokorna | |
0-0, 30-0 | ||
Lucie Petruzelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Barbora Pokorna | |
0-0 | ||
Lucie Petruzelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Barbora Pokorna | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Czechy
30.08.02, 21 lat
30.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Lucie Petruzelova vs. Barbora Pokorna - Wzajemne mecze
12.04.21 | 2. runda klasyf. | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
07.08.19 | 1. runda | Lucie Petruzelova | Barbora Pokorna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Olomouc | ceglana |
Lucie Petruzelova form & Barbora Pokorna form
Lucie Petruzelova - ostatnie mecze
W25 Santo - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |