MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Maria Gutierrez Carrasco | Barbora Pokorna | 6-3, 6-1 | W25 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Maria Gutierrez Carrasco vs. Barbora Pokorna - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Maria Gutierrez Carrasco | Barbora Pokorna | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Prague | ceglana |
Maria Gutierrez Carrasco form & Barbora Pokorna form
Maria Gutierrez Carrasco - ostatnie mecze
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Salma Djoubri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-5, - Maria Gutierrez Carrasco - krecz | szczegóły meczu | |
21.03.22 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Agostina Breval | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.02.22 2. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-1, 3-2, Bianca Turati - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Anna Turati | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-65, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 7-65, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Estela Perez-Somarriba | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |