MECZ
18.07.21 | 1. runda klasyf. | Barbora Pokorna | Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | W60 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
09.11.01, 22 lat
09.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.01.03, 21 lat
29.01.03, 21 lat
Barbora Pokorna vs. Natalie Augustinova - Wzajemne mecze
18.07.21 | 1. runda klasyf. | Barbora Pokorna | Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | W60 Olomouc | ceglana |
Barbora Pokorna form & Natalie Augustinova form
Barbora Pokorna - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Natalie Augustinova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |