Margaux Rouvroy vs. Barbora Pokorna 19.04.2021

Margaux Rouvroy vs. Barbora Pokorna 19.04.2021 - W15 Antalya - porównanie

MECZ

19.04.212. runda klasyf.Margaux Rouvroy Barbora Pokorna 6-3, 6-2 Turkey W15 Antalya ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-2

Margaux Rouvroy
Francja
22.03.01, 20 lat




472
101

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.11.01, 20 lat







Barbora Pokorna
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Margaux Rouvroy vs. Barbora Pokorna - Wzajemne mecze

19.04.212. runda klasyf.Margaux RouvroyBarbora Pokorna6-3, 6-2 szczegóły meczuTurkey W15 Antalya ceglana

Margaux Rouvroy form & Barbora Pokorna form

Margaux Rouvroy - ostatnie mecze

Luxembourg W25 Petange - halowa
19.11.21
Ćwierćfinał
vs. Anna Kubareva1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
18.11.21
2. runda
vs. Lina Gjorcheska6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.11.21
1. runda
vs. Joanne Zuger7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.21
2. runda klasyf.
vs. Audrey Albie5-7, 6-4, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.21
Klasyf.
vs. Arlinda Rushiti3-6, 6-4, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
14.11.21
1. runda klasyf.
vs. Olga Parres Azcoitia7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France W60 Nantes - halowa
31.10.21
1. runda klasyf.
vs. Justina Mikulskyte3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25 Hamburg - halowa
22.10.21
Ćwierćfinał
vs. Mallaurie Noel6-3, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.21
2. runda
vs. Stephanie Wagner0-6, 7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.10.21
1. runda
vs. Richel Hogenkamp6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.10.21
Klasyf.
vs. Aubane Droguet6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.10.21
1. runda klasyf.
vs. Nikol Rivkin6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France W25+H Cherbourg - halowa
05.10.21
1. runda
vs. Iryna Shymanovich7-65, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France W25 Saint - ceglana
09.09.21
2. runda
vs. Leolia Jeanjean5-7, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.21
1. runda
vs. Camille Moga6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France W15 Aix - ceglana
03.09.21
Ćwierćfinał
vs. Lucie Nguyen Tan1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
02.09.21
2. runda
vs. Marine Szostak6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.09.21
1. runda
vs. Tricia Mar6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium W15 Knokke - ceglana
30.07.21
Ćwierćfinał
vs. Sinja Kraus6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.07.21
2. runda
vs. Katharina Hering7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.07.21
1. runda
vs. Nina Radovanovic5-7, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France W60 Biarritz - ceglana
15.07.21
2. runda
vs. Francesca Jones6-711, 0-6 porażkaszczegóły meczu
14.07.21
1. runda
vs. Anna Gabric4-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France W100 Contrexeville - ceglana
08.07.21
2. runda
vs. Oceane Dodin4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.07.21
1. runda
vs. Lena Papadakis6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.21
1. runda klasyf.
vs. Anna Klasen6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.21
Klasyf.
vs. Kimberley Zimmermann6-75, 7-66, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France W60 Montpellier - ceglana
27.06.21
1. runda klasyf.
vs. Valentyna Ivakhnenko3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
France W25 Perigueux - ceglana
23.06.21
1. runda
vs. Alice Tubello2-6, 6-2, 1-6 porażkaszczegóły meczu
21.06.21
Klasyf.
vs. Mathilde Dury7-5, 0-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu

Barbora Pokorna - ostatnie mecze

Czech Republic W60 Olomouc - ceglana
19.07.21
2. runda klasyf.
vs. Ludmila Kareisova7-5, 4-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
18.07.21
1. runda klasyf.
vs. Natalie Augustinova6-3, 5-7, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
19.04.21
2. runda klasyf.
vs. Margaux Rouvroy3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
18.04.21
1. runda klasyf.
vs. Costanza Traversi3-6, 7-69, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
12.04.21
2. runda klasyf.
vs. Lucie Petruzelova5-7, 6-2, 8-10 porażkaszczegóły meczu
11.04.21
1. runda klasyf.
vs. Franziska Sziedat6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Frydek - ceglana
09.09.19
2. runda klasyf.
vs. Ines Ibbou2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.09.19
1. runda klasyf.
vs. Tereza Krenkova7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
01.09.19
1. runda klasyf.
vs. Jana Jablonovska2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Gutierrez Carrasco3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W15 Olomouc - ceglana
07.08.19
1. runda
vs. Lucie Petruzelova3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.19
Klasyf.
vs. Nadine Keller2-6, 6-4, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Regina Husak6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland W25 Bytom - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Ivana Sebestova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prerov - ceglana
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Nefisa Berberovic1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden W15 Varberg - ceglana
15.05.19
1. runda
vs. Sofia Nami Samavati3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
14.05.19
Klasyf.
vs. Olivia Malm6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
15.04.19
1. runda klasyf.
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
08.04.19
1. runda klasyf.
vs. Marie Mettraux2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Jablonec Nad - dywanowa
03.12.18
1. runda klasyf.
vs. Natalia Orlova6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Frydek Mistek - ceglana
08.09.18
1. runda klasyf.
vs. Karolina Szmit2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Prague - ceglana
01.09.18
1. runda klasyf.
vs. Karolina Jaskiewicz3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Austria Vienna - ceglana
15.07.18
2. runda klasyf.
vs. Tereza Koplova4-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Jablonec Nad - ceglana
28.06.18
2. runda
vs. Victoria Kan2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.06.18
1. runda
vs. Louise Lampla6-3, 1-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.06.18
Klasyf.
vs. Eva Cechakova6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.18
2. runda klasyf.
vs. Natalie Novotna6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.06.18
1. runda klasyf.
vs. Melani Safarova6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prerov - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. Katerina Vankova3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
10.06.18
2. runda klasyf.
vs. Alica Sepesiova6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
<