MECZ
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Lara Panfilov | Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lara Panfilov vs. Ekaterina Ovcharenko - Wzajemne mecze
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Lara Panfilov | Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Lara Panfilov form & Ekaterina Ovcharenko form
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
22.04.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |