Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.04.02, 21 lat
23.04.02, 21 lat
Lara Panfilov vs. Ksenia Khlynova - Wzajemne mecze
26.11.19 | Klasyf. | Lara Panfilov | Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Lara Panfilov form & Ksenia Khlynova form
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Ksenia Khlynova - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Maria Krupenina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Veronika Nicoletta Festenburg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |