MECZ
28.11.19 | 2. runda | Lara Panfilov | Kristin Younes | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lara Panfilov | Kristin Younes | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 3/21 (14%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/45 (69%) | 14/37 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Panfilov | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Kristin Younes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Panfilov | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Kristin Younes | |
Lara Panfilov | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Kristin Younes | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Panfilov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Kristin Younes | |
0-0 | ||
Lara Panfilov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-15 | ||
Lara Panfilov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Kristin Younes | |
0-0 | ||
6-1 |
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
05.04.01, 22 lat
05.04.01, 22 lat
Lara Panfilov vs. Kristin Younes - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Lara Panfilov | Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Lara Panfilov form & Kristin Younes form
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Kristin Younes - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chao-Yi Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Mika Buchnik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marina Davtyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Yarden Akler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Lara Panfilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |