MECZ
30.10.19 | 1. runda | Melanie Klaffner | Lara Panfilov | 4-2, - krecz | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Melanie Klaffner | Lara Panfilov | |
1. podanie % | 9/14 (64%) | 10/19 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 5/9 (56%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 2/9 (22%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 11/19 (58%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 20/33 (61%) | 13/33 (39%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Melanie Klaffner vs. Lara Panfilov - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Melanie Klaffner | Lara Panfilov | 4-2, Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Melanie Klaffner form & Lara Panfilov form
Melanie Klaffner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |