MECZ
12.12.19 | 2. runda | Simon Freund | Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-0 | M15 Doha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Simon Freund | Aliaksandr Liaonenka | |
1. podanie % | 21/33 (64%) | 28/40 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/21 (95%) | 8/28 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/40 (68%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/73 (75%) | 18/73 (25%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 15-0 | ||
Simon Freund | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Simon Freund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-0 | Aliaksandr Liaonenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Simon Freund vs. Aliaksandr Liaonenka - Wzajemne mecze
12.12.19 | 2. runda | Simon Freund | Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Doha | twarda |
Simon Freund form & Aliaksandr Liaonenka form
Simon Freund - ostatnie mecze
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | - | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Aliaksandr Liaonenka - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Abel Forger | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Jianhao Sheng | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Fred Simonsson | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jeffrey Hsu | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |