MECZ
19.10.21 | Klasyf. | Guy Den Heijer | Vladislav Ivanov | 6-4, 6-3 | M15 Girona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guy Den Heijer vs. Vladislav Ivanov - Wzajemne mecze
19.10.21 | Klasyf. | Guy Den Heijer | Vladislav Ivanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Girona | ceglana |
Guy Den Heijer form & Vladislav Ivanov form
Guy Den Heijer - ostatnie mecze
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Mischa Lanz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Pavel Verbin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu |
Vladislav Ivanov - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.23 2. runda | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.01.23 2. runda | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.22 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |