MECZ
22.01.23 | 2. runda klasyf. | Dominik Recek | Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-1 | M25 Nussloch | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
10.04.04, 20 lat
10.04.04, 20 lat
Dominik Recek vs. Gabriel Matuszewski - Wzajemne mecze
04.07.23 | Klasyf. | Dominik Recek | Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Marburg | ceglana |
22.01.23 | 2. runda klasyf. | Dominik Recek | Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Nussloch | dywanowa |
Dominik Recek form & Gabriel Matuszewski form
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Gabriel Matuszewski - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 7-65, 4-0, Alexander Grekul - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sergio Badini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 6-1, Mert Alkaya - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Janis Graski | 6-1, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anthony Genov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 4-6, 2-0, Lorenzo Bresciani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Savva Polukhin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jan Facek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-63, 7-69 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edward Etty | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Ruenger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-74, 7-64, 10-4 | szczegóły meczu |