Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Julia Rosenquist vs. Lara Panfilov - Wzajemne mecze
20.02.17 | 1. runda klasyf. | Lara Panfilov | Julia Rosenquist | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Julia Rosenquist form & Lara Panfilov form
Julia Rosenquist - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.18 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | - | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
15.07.18 Finał | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |