MECZ
19.10.20 | 2. runda klasyf. | Veronika Pepelyaeva | Louise Kwong | 6-2, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
03.08.01, 22 lat
03.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Veronika Pepelyaeva vs. Louise Kwong - Wzajemne mecze
19.10.20 | 2. runda klasyf. | Veronika Pepelyaeva | Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Veronika Pepelyaeva form & Louise Kwong form
Veronika Pepelyaeva - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Louise Kwong - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |