MECZ
12.10.20 | 2. runda klasyf. | Noel Saidenova | Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.08.01, 22 lat
03.08.01, 22 lat
Noel Saidenova vs. Veronika Pepelyaeva - Wzajemne mecze
12.10.20 | 2. runda klasyf. | Noel Saidenova | Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Noel Saidenova form & Veronika Pepelyaeva form
Noel Saidenova - ostatnie mecze
W25 Orlando - twarda | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.22 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu |
Veronika Pepelyaeva - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |