MECZ
17.12.19 | Klasyf. | Veronika Pepelyaeva | Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
03.08.01, 22 lat
03.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Veronika Pepelyaeva vs. Alina Silich - Wzajemne mecze
17.12.19 | Klasyf. | Veronika Pepelyaeva | Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Veronika Pepelyaeva form & Alina Silich form
Veronika Pepelyaeva - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |