MECZ
13.09.21 | 2. runda klasyf. | Polina Pavlova | Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | W15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
26.12.03, 20 lat
26.12.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polina Pavlova vs. Sevil Yuldasheva - Wzajemne mecze
21.04.22 | 2. runda | Polina Pavlova | Sevil Yuldasheva | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
13.09.21 | 2. runda klasyf. | Polina Pavlova | Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
Polina Pavlova form & Sevil Yuldasheva form
Polina Pavlova - ostatnie mecze
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Miyu Kageyama | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elif Tuana Gunal | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Basak Eraydin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Mrazikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.12.22 Ćwierćfinał | vs. Nina Rudiukova | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.22 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Jermine Sherif | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.12.22 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Sarah Iliev | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
23.04.22 Półfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.04.22 2. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Hiromi Abe | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sevil Yuldasheva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |