MECZ
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Liubov Demidova | Ekaterina Ovcharenko | - nieobecny(a)/(i) | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
24.09.00, 23 lat
24.09.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Liubov Demidova vs. Ekaterina Ovcharenko - Wzajemne mecze
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Liubov Demidova | Ekaterina Ovcharenko | Ekaterina Ovcharenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
25.08.18 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Ovcharenko | Liubov Demidova | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Liubov Demidova form & Ekaterina Ovcharenko form
Liubov Demidova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
22.04.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |