MECZ
01.06.21 | Klasyf. | Estella Jaeger | Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
29.04.00, 23 lat
29.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.09.00, 23 lat
24.09.00, 23 lat
Estella Jaeger vs. Liubov Demidova - Wzajemne mecze
01.06.21 | Klasyf. | Estella Jaeger | Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Estella Jaeger form & Liubov Demidova form
Estella Jaeger - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Liubov Demidova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu |