MECZ
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Juliane Triebe | Aya El Sayed | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
08.02.98, 26 lat
08.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egipt
31.05.01, 22 lat
31.05.01, 22 lat
Juliane Triebe vs. Aya El Sayed - Wzajemne mecze
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Juliane Triebe | Aya El Sayed | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Juliane Triebe form & Aya El Sayed form
Juliane Triebe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | - | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Aya El Sayed - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Jana Elgebily | - Aya El Sayed - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.01.21 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.20 2. runda | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu |