MECZ
19.05.21 | 1. runda | Juliane Triebe | Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Juliane Triebe | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 47/67 (70%) | 35/56 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/47 (53%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 3/21 (14%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/56 (61%) | 35/67 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juliane Triebe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Juliane Triebe | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juliane Triebe | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Juliane Triebe | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Juliane Triebe | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juliane Triebe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juliane Triebe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juliane Triebe | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juliane Triebe | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Niemcy
08.02.98, 26 lat
08.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Juliane Triebe vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
19.05.21 | 1. runda | Juliane Triebe | Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Juliane Triebe form & Arlinda Rushiti form
Juliane Triebe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | - | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |