MECZ
22.11.21 | 2. runda klasyf. | Juliane Triebe | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
08.02.98, 26 lat
08.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Juliane Triebe vs. Katarina Sopkova - Wzajemne mecze
22.11.21 | 2. runda klasyf. | Juliane Triebe | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Juliane Triebe form & Katarina Sopkova form
Juliane Triebe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | - | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Katarina Sopkova - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 Klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - krecz | szczegóły meczu |