MECZ
01.02.21 | 2. runda klasyf. | Iva Primorac | Karola Suviste | 6-1, 6-1 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
10.09.04, 19 lat
10.09.04, 19 lat
Iva Primorac vs. Karola Suviste - Wzajemne mecze
01.02.21 | 2. runda klasyf. | Iva Primorac | Karola Suviste | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Iva Primorac form & Karola Suviste form
Iva Primorac - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Karola Suviste - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Joana Schulten | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sonya Hopfensperger | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu |