MECZ
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Ane Mintegi Del Olmo | Karola Suviste | 6-0, 6-0 | W15 Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
10.09.04, 19 lat
10.09.04, 19 lat
Ane Mintegi Del Olmo vs. Karola Suviste - Wzajemne mecze
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Ane Mintegi Del Olmo | Karola Suviste | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Las | ceglana |
Ane Mintegi Del Olmo form & Karola Suviste form
Ane Mintegi Del Olmo - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.22 3. runda | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Karola Suviste - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Joana Schulten | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sonya Hopfensperger | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu |