MECZ
04.12.19 | 1. runda | Irene Lavino | Beloslava Veleva | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irene Lavino | Beloslava Veleva | |
1. podanie % | 21/34 (62%) | 25/38 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/38 (61%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/72 (71%) | 21/72 (29%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Beloslava Veleva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Irene Lavino | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Beloslava Veleva | |
Irene Lavino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Beloslava Veleva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Beloslava Veleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irene Lavino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
3-1 | Beloslava Veleva | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Beloslava Veleva | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
28.10.03, 20 lat
28.10.03, 20 lat
Irene Lavino vs. Beloslava Veleva - Wzajemne mecze
04.12.19 | 1. runda | Irene Lavino | Beloslava Veleva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Irene Lavino form & Beloslava Veleva form
Irene Lavino - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Jiho Shin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Maftunabonu Kahramonova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-1, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Beloslava Veleva - ostatnie mecze
W15 Varna - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 7-64, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lea Erenda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tajda Zalokar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 7-64, 13-15 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Kamel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |