MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Eva Garkusha | Ulyana Hrabavets | 7-65, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.01.02, 22 lat
12.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
13.08.08, 15 lat
13.08.08, 15 lat
Eva Garkusha vs. Ulyana Hrabavets - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Eva Garkusha | Ulyana Hrabavets | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
14.11.22 | 2. runda klasyf. | Eva Garkusha | Ulyana Hrabavets | 3-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Eva Garkusha form & Ulyana Hrabavets form
Eva Garkusha - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Ulyana Hrabavets - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Elina Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 5-1, Marija Semenistaja - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.23 Klasyf. | vs. Eva Gartseva | 4-2, - Ulyana Hrabavets - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Allegra Mondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Sensi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-0, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu |