Włochy
19.07.00, 23 lat
14460 $
19.07.00, 23 lat
14460 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
25.03.04, 20 lat
25.03.04, 20 lat
Costanza Traversi vs. Zuzana Sopkova - Wzajemne mecze
02.10.23 | Klasyf. | Costanza Traversi | Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Bad | ceglana |
12.06.23 | 1. runda klasyf. | Costanza Traversi | Zuzana Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Kranjska | ceglana |
Costanza Traversi form & Zuzana Sopkova form
Costanza Traversi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Zuzana Sopkova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karin Maria Handiakova | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Madeleine Jessup | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Maria Artimedi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Alexandra Musat | 4-6, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu |