MECZ
17.11.22 | 2. runda | Timo Stodder | Lazar Vojinovic | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timo Stodder | Lazar Vojinovic | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 22/34 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 9/22 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/34 (68%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Timo Stodder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timo Stodder | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lazar Vojinovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
15.03.99, 25 lat
15.03.99, 25 lat
Timo Stodder vs. Lazar Vojinovic - Wzajemne mecze
17.11.22 | 2. runda | Timo Stodder | Lazar Vojinovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Timo Stodder form & Lazar Vojinovic form
Timo Stodder - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu |
Lazar Vojinovic - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.04.24 1. runda | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.24 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Vujic | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Pisaric | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-79, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nikita Zavhorodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 7-66, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Toby Martin | 7-5, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Luca Nari | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Mark Lajal | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |