M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, wyniki live

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
25.06.23
Finał
Andrey Chepelev 2 1 6 6
Leonardo Aboian 1 6 4 3
24.06.23
Półfinał
Leonardo Aboian 2 4 6 6
Andrej Nedic 1 6 3 1
24.06.23
Półfinał
Andrey Chepelev 2 3 7 7
Federico Agustin Gomez 1 6 62 5
23.06.23
Ćwierćfinał
Federico Agustin Gomez 2 6 6 7
Lautaro Midon 0 1 4 5
23.06.23
Ćwierćfinał
Leonardo Aboian 2 7 7
Stefan Popovic 0 64 62
23.06.23
Ćwierćfinał
Andrey Chepelev 2 4 7 6
Luka Pavlovic 1 6 5 3
23.06.23
Ćwierćfinał
Andrej Nedic 2 6 2 6
Zsombor Velcz 1 3 6 3
22.06.23
2. runda
Federico Agustin Gomez 2 6 6 6
Louis Tessa 0 2 3 3
22.06.23
2. runda
Leonardo Aboian 1 6 2
Marko Maksimovic krecz 0 0 0
22.06.23
2. runda
Andrey Chepelev 2 6 6
Milan Drinic 0 3 3
22.06.23
2. runda
Luka Pavlovic 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 2 2
22.06.23
2. runda
Andrej Nedic 2 6 7
Marat Sharipov (RUS) 0 4 5
22.06.23
2. runda
Stefan Popovic 2 1 6 7
Marko Topo 1 6 3 67
22.06.23
2. runda
Zsombor Velcz 2 2 7 6
Hynek Barton 1 6 68 1
22.06.23
2. runda
Lautaro Midon 2 6 6 6
Sean Hess 0 1 0 1
20.06.23
1. runda
Andrej Nedic 2 6 6
Thiago Cigarran 0 4 3
20.06.23
1. runda
Marko Maksimovic 2 4 7 6
William Grant 1 6 63 1
21.06.23
1. runda
Louis Tessa 2 6 7 6
Marko Stakusic 0 2 5 1
21.06.23
1. runda
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Luka Petrovic 0 1 2
21.06.23
1. runda
Milan Drinic 2 3 6 6
Sasa Markovic 1 6 3 4
21.06.23
1. runda
Leonardo Aboian 2 6 7 6
Aleksei Khomich 0 3 64 4
21.06.23
1. runda
Andrey Chepelev 2 6 6
Tyler Zink 0 4 3
21.06.23
1. runda
Gorazd Srbljak 2 6 6
David Prasievi 0 1 3
21.06.23
1. runda
Luka Pavlovic 2 6 6
Rrezart Cungu 0 2 3
21.06.23
1. runda
Sean Hess 2 1 6 7
Vuk Radjenovic 1 6 1 5
21.06.23
1. runda
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6 6
Dusan Obradovic 1 3 75 1
21.06.23
1. runda
Stefan Popovic 2 6 6 6
Nicolas Villalon 0 3 1 1
21.06.23
1. runda
Zsombor Velcz 2 6 6
Patrick Schoen 0 4 1
21.06.23
1. runda
Marko Topo 1 6 4
Tarik Bajrovic krecz 0 4 0
21.06.23
1. runda
Hynek Barton 2 6 7
Joao Eduardo Schiessl 0 2 5
21.06.23
1. runda
Lautaro Midon 2 6 6
Piotr Czaczkowski 0 3 2
20.06.23
Klasyf.
Louis Tessa 1 6 2
Dimitrije Zubac krecz 0 2 1
20.06.23
Klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Milan Drinic 0 2 4
20.06.23
Klasyf.
Luka Pavlovic 2 6 6 10
Nicolas Villalon 1 1 71 4
20.06.23
Klasyf.
Marko Stakusic 2 6 6 10
Gabriel Schenekenberg 0 4 4 4
20.06.23
Klasyf.
Zsombor Velcz 2 6 6
Nicolas Herrero 0 3 0
20.06.23
Klasyf.
Marko Topo 2 6 6
Sean Hess 0 2 4
20.06.23
Klasyf.
Sasa Markovic 2 6 6
Aleksei Khomich 0 4 1
20.06.23
Klasyf.
Piotr Czaczkowski 2 5 6 10
Shendrit Deari 1 7 2 6
19.06.23
2. runda klasyf.
Shendrit Deari 2 4 6 10
Aleksandar Mihailovic 1 6 4 2
19.06.23
2. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 3 6 10
Veljko Krstic 1 6 4 6
19.06.23
2. runda klasyf.
Louis Tessa 2 6 6 10
Petr Bar Biryukov 0 2 2 6
19.06.23
2. runda klasyf.
Milan Drinic 2 6 7
Jan Kobierski 0 2 65
19.06.23
2. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Irakli Tsurtsumia 0 2 3
19.06.23
2. runda klasyf.
Luka Pavlovic 2 4 6 11
Pavel Verbin 1 6 2 9
19.06.23
2. runda klasyf.
Nicolas Herrero 2 6 6 11
Mal Agushi 0 0 0 9
19.06.23
2. runda klasyf.
Dimitrije Zubac 2 7 4 10
Gabriel Matuszewski 1 61 6 8
19.06.23
2. runda klasyf.
Marko Stakusic 2 6 6 10
Martin Zeljenka 0 3 3 8
19.06.23
2. runda klasyf.
Sean Hess 2 6 6
Alex Bancila 0 3 1
19.06.23
2. runda klasyf.
Zsombor Velcz 1 6 3
Gino Romano krecz 0 1 2
19.06.23
2. runda klasyf.
Marko Topo 2 6 6
Kirill Mishkin 0 3 4
19.06.23
2. runda klasyf.
Sasa Markovic 2 6 6
Temurmalik Amirov 0 0 1
19.06.23
2. runda klasyf.
Nicolas Villalon 2 7 6
Alexandar Balj 0 5 2
19.06.23
2. runda klasyf.
Gabriel Schenekenberg 2 3 6 10
Elbert Barr 1 6 2 6
19.06.23
2. runda klasyf.
Piotr Czaczkowski 2 7 6 10
Ali Habib 0 5 2 6
18.06.23
1. runda klasyf.
Shendrit Deari 2 7 6
Jacques-Kai Inoue 0 64 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 7 6
Lazar Vojinovic 0 65 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Louis Tessa 2 6 6
Stevan Popovic 0 3 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Milan Drinic 2 6 6 13
Novak Novakovic 1 3 75 11
18.06.23
1. runda klasyf.
Temurmalik Amirov 2 6 6 13
Pranav Sadhvani 0 1 2 11
18.06.23
1. runda klasyf.
Martin Zeljenka 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 3 4
18.06.23
1. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6 10
Nikola Jovic 1 75 1 7
18.06.23
1. runda klasyf.
Luka Pavlovic 2 6 6 10
Davud Amirov 0 3 3 7
18.06.23
1. runda klasyf.
Irakli Tsurtsumia 2 6 6 10
Tadija Radovanovic 1 3 74 7
18.06.23
1. runda klasyf.
Alex Bancila 1 6 2 10
Daniil Golubev krecz 0 0 0 7
18.06.23
1. runda klasyf.
Pavel Verbin 2 6 6
Venedikt Tsirikidze 0 3 0
18.06.23
1. runda klasyf.
Ali Habib 2 6 2 10
Benjamin Torres 1 3 6 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Nicolas Herrero 2 6 7 10
Maxim Krapivin 0 2 61 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Dimitrije Zubac 2 7 6
Joel Angel Lucero 0 66 4
18.06.23
1. runda klasyf.
Marko Stakusic 2 6 6
Mihail Ivanov 0 1 0
18.06.23
1. runda klasyf.
Kirill Mishkin 2 6 6
Andre Filep 0 3 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Sean Hess 2 6 6
Marko Mesarovic 0 3 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Alexandar Balj 2 6 6
Slobodan Cejovic 0 1 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Zsombor Velcz 2 6 6
Gheorghe Claudiu Schinteie 0 3 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Jan Kobierski 2 6 7
Relja Eskic 0 2 64
18.06.23
1. runda klasyf.
Marko Topo 2 6 6
Henrique Silvestre Gomes 0 2 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Elbert Barr 2 6 6
Gray Voelzke 0 3 4
18.06.23
1. runda klasyf.
Petr Bar Biryukov 2 6 6
Darko Kolevski 0 1 1
18.06.23
1. runda klasyf.
Gino Romano 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 1 3
18.06.23
1. runda klasyf.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 4 4
18.06.23
1. runda klasyf.
Veljko Krstic 2 6 7
Marko Miladinovic 0 4 5
18.06.23
1. runda klasyf.
Gabriel Matuszewski 2 6 6
Nikola Kolyachev 0 4 4
18.06.23
1. runda klasyf.
Sasa Markovic 2 6 4 10
Alvin Nicholas Tudorica 1 4 6 5
18.06.23
1. runda klasyf.
Nicolas Villalon 2 6 1 12
Vanja Petrov 1 4 6 10
18.06.23
1. runda klasyf.
Mal Agushi 2 6 6 12
Ognjen Belic 0 1 2 10
18.06.23
1. runda klasyf.
Gabriel Schenekenberg 2 6 6
Strahinja Musicki 0 2 2
18.06.23
1. runda klasyf.
Piotr Czaczkowski 2 6 6
George Lazarov 0 4 0
mężczyźni debel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
24.06.23
Finał
William Grant/Tyler Zink 2 6 6 14
Hynek Barton/Patrick Schoen 1 73 4 12
23.06.23
Półfinał
William Grant/Tyler Zink 2 7 4 10
Luka Pavlovic/Strahinja Rakic 1 5 6 6
23.06.23
Półfinał
Hynek Barton/Patrick Schoen 2 6 6 10
Kirill Mishkin/Pavel Verbin 0 3 4 6
22.06.23
Ćwierćfinał
William Grant/Tyler Zink 2 6 6
Andrey Chepelev/Daniil Golubev 0 1 2
22.06.23
Ćwierćfinał
Hynek Barton/Patrick Schoen 2 4 6 13
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 1 6 2 11
22.06.23
Ćwierćfinał
Kirill Mishkin/Pavel Verbin 2 7 4 10
Thiago Cigarran/Sean Hess 1 5 6 6
22.06.23
Ćwierćfinał
Luka Pavlovic/Strahinja Rakic 2 6 6 10
Joel Angel Lucero/Nicolas Villalon 0 2 1 6
20.06.23
1. runda
Leonardo Aboian/Federico Agustin Gomez 2 6 6
Alex Gavrilovic/Marko Topo 0 2 2
20.06.23
1. runda
Andrey Chepelev/Daniil Golubev 2 6 6
Venedikt Tsirikidze/Dmitrii Vasilev 0 3 4
20.06.23
1. runda
Hynek Barton/Patrick Schoen 2 6 6
Petr Bar Biryukov/Jan Kobierski 0 4 4
20.06.23
1. runda
Joel Angel Lucero/Nicolas Villalon 2 4 6 10
Novak Novakovic/Tadija Radovanovic 1 6 3 4
20.06.23
1. runda
Luka Pavlovic/Strahinja Rakic 2 6 6 10
Mwendwa Mbithi/Gray Voelzke 0 3 4 4
21.06.23
1. runda
Kirill Mishkin/Pavel Verbin 2 6 4 10
Tadej Mihajlovic/Stefan Popovic 1 3 6 6
22.06.23
1. runda
Thiago Cigarran/Sean Hess 2 3 7 10
Gabriel Schenekenberg/Joao Eduardo Schiessl 1 6 65 8
22.06.23
1. runda
William Grant/Tyler Zink 2 6 6 10
Piotr Czaczkowski/Gabriel Matuszewski 0 4 4 8
<