M25 Kursumlijska Banja 2023 live score, wyniki live

M25 Kursumlijska Banja live, $25K

mężczyźni singel ceglana Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
14.05.23
Finał
Clement Tabur 2 6 3 6
Kalin Ivanovski 1 4 6 2
13.05.23
Półfinał
Clement Tabur 2 7 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 65 4 2
13.05.23
Półfinał
Kalin Ivanovski 2 7 6
Oleksandr Ovcharenko 0 5 2
12.05.23
Ćwierćfinał
Clement Tabur 2 6 1 6
Mark Lajal 1 2 6 2
12.05.23
Ćwierćfinał
Oleksandr Ovcharenko 2 6 5 7
Cezar Cretu 1 4 7 5
12.05.23
Ćwierćfinał
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6 7
Andrey Chepelev 0 1 4 5
12.05.23
Ćwierćfinał
Kalin Ivanovski 2 7 7
Hady Habib 0 66 5
11.05.23
2. runda
Hady Habib 2 6 7
Mathys Erhard 0 2 5
11.05.23
2. runda
Andrey Chepelev 2 4 7 6
Rrezart Cungu 1 6 65 2
11.05.23
2. runda
Clement Tabur 2 6 6 6
Aleksei Khomich 0 2 2 2
11.05.23
2. runda
Cezar Cretu 1 6 1
Mohamed Safwat krecz 0 3 0
11.05.23
2. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 1 6 6
Juan Pablo Paz 1 6 3 2
11.05.23
2. runda
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 4 6
Benjamin Lock 1 2 6 0
11.05.23
2. runda
Kalin Ivanovski 2 2 6 6
Timo Legout 1 6 1 0
11.05.23
2. runda
Mark Lajal 2 4 6 6
Marko Topo 1 6 4 2
09.05.23
1. runda
Clement Tabur 2 6 6 6
Johan Alexander Rodriguez 0 4 3 2
09.05.23
1. runda
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Petar Belosevic 0 0 0
09.05.23
1. runda
Marko Topo 2 7 6
Matthew Dellavedova 0 5 0
10.05.23
1. runda
Mohamed Safwat 2 6 7
Marko Maksimovic 0 3 62
10.05.23
1. runda
Benjamin Lock 2 6 6
Maxim Krapivin 0 0 2
10.05.23
1. runda
Juan Pablo Paz 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 1 2
10.05.23
1. runda
Aleksei Khomich 2 6 7
Stevan Popovic 0 2 62
10.05.23
1. runda
Rrezart Cungu 2 6 6
Chukang Wang 0 4 1
10.05.23
1. runda
Hady Habib 2 3 6 6
Mili Poljicak 1 6 3 1
10.05.23
1. runda
Andrey Chepelev 2 6 7 6
Marko Andrejic 0 3 61 1
10.05.23
1. runda
Mathys Erhard 2 6 6
Iliyan Radulov 0 3 1
10.05.23
1. runda
Cezar Cretu 2 6 6
Sergei Pogosian 0 2 3
10.05.23
1. runda
Timo Legout 2 6 7
Mikalai Haliak 0 2 64
10.05.23
1. runda
Samuel Vincent Ruggeri 2 7 6
Simone Agostini 0 5 2
10.05.23
1. runda
Kalin Ivanovski 2 3 6 6
Viktor Jovic 1 6 3 4
10.05.23
1. runda
Mark Lajal 2 6 6 6
Lazar Vojinovic 0 0 1 4
09.05.23
Klasyf.
Mikalai Haliak 1 6 3
Romeo Hadzimehmedovic krecz 0 0 0
09.05.23
Klasyf.
Chukang Wang 1 6 4
Davud Amirov krecz 0 0 1
09.05.23
Klasyf.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Sai Karteek Reddy Ganta 0 1 1
09.05.23
Klasyf.
Sergei Pogosian 2 3 7 12
Lazar Vojinovic 1 6 65 10
09.05.23
Klasyf.
Maxim Krapivin 2 7 6 12
Marko Andrejic 0 65 0 10
09.05.23
Klasyf.
Stevan Popovic 2 6 7
Enrique Pena 0 3 5
09.05.23
Klasyf.
Simone Agostini 2 6 6 10
Matvey Minin 1 75 2 4
09.05.23
Klasyf.
Iliyan Radulov 2 6 6 10
Aleksandar Ljubojevic 0 3 2 4
08.05.23
2. runda klasyf.
Davud Amirov 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 0 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Mikalai Haliak 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 4 2
08.05.23
2. runda klasyf.
Chukang Wang 2 6 6
Alexandar Balj 0 4 4
08.05.23
2. runda klasyf.
Lazar Vojinovic 2 6 1 10
Vladimir Uzhylovsky 1 4 6 8
08.05.23
2. runda klasyf.
Gorazd Srbljak 2 4 6 10
Nini Gabriel Dica 1 6 4 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Matvey Minin 2 6 6 10
Dimitrije Kocic 0 2 2 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Sergei Pogosian 2 6 6
Vanja Petrov 0 4 2
08.05.23
2. runda klasyf.
Maxim Krapivin 2 6 6
Matija Zugic 0 2 4
08.05.23
2. runda klasyf.
Stevan Popovic 2 6 6
Emil Dapcevic 0 4 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Simone Agostini 2 6 6
Jacques-Kai Inoue 0 1 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Sai Karteek Reddy Ganta 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 3 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Marko Andrejic 2 6 6
Luka Todorovic 0 2 2
08.05.23
2. runda klasyf.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Mattias Southcombe 0 4 3
08.05.23
2. runda klasyf.
Enrique Pena 2 6 6
Vladimir Kravec 0 2 1
08.05.23
2. runda klasyf.
Iliyan Radulov 2 6 6
Pavle Daljev 0 1 2
08.05.23
2. runda klasyf.
Aleksandar Ljubojevic 2 4 6 10
Mihail Ivanov 1 6 2 2
07.05.23
1. runda klasyf.
Matija Zugic 2 6 6 10
Luca Teboul 0 4 1 2
07.05.23
1. runda klasyf.
Nini Gabriel Dica 2 6 6
Nikola Rachev 0 0 0
07.05.23
1. runda klasyf.
Alexandar Balj 2 6 6
Filip Cebic 0 4 4
07.05.23
1. runda klasyf.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Mal Agushi 0 3 1
07.05.23
1. runda klasyf.
Jacques-Kai Inoue 2 7 6
Darko Kolevski 0 5 1
mężczyźni debel ceglana Serbia M25 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
14.05.23
Finał
Kalin Ivanovski/Oleksandr Ovcharenko 2 3 7 10
Andrey Chepelev/Mikalai Haliak 1 6 65 5
12.05.23
Półfinał
Andrey Chepelev/Mikalai Haliak 2 6 7 10
Rithvik Choudary Bollipalli/Sai Karteek Reddy Ganta 0 4 65 5
12.05.23
Półfinał
Kalin Ivanovski/Oleksandr Ovcharenko 2 6 2 10
Mark Lajal/Benjamin Lock 1 4 6 6
11.05.23
Ćwierćfinał
Andrey Chepelev/Mikalai Haliak 2 6 6 10
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 0 3 3 6
11.05.23
Ćwierćfinał
Rithvik Choudary Bollipalli/Sai Karteek Reddy Ganta 2 6 6
Luca Teboul/Marko Topo 0 2 1
11.05.23
Ćwierćfinał
Kalin Ivanovski/Oleksandr Ovcharenko 2 6 7
Hady Habib/Vladimir Uzhylovsky 0 3 5
11.05.23
Ćwierćfinał
Mark Lajal/Benjamin Lock 2 6 6
Marko Andrejic/Stevan Popovic 0 4 2
09.05.23
1. runda
Andrey Chepelev/Mikalai Haliak 2 6 7
Simone Agostini/Chukang Wang 0 3 5
09.05.23
1. runda
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 7 6
Mihail Ivanov/Iliyan Radulov 0 5 3
09.05.23
1. runda
Marko Andrejic/Stevan Popovic 2 7 6
Strahinja Cejovic/Romeo Hadzimehmedovic 0 5 0
09.05.23
1. runda
Mark Lajal/Benjamin Lock 2 7 6
Juan Pablo Paz/Samuel Vincent Ruggeri 0 64 2
10.05.23
1. runda
Rithvik Choudary Bollipalli/Sai Karteek Reddy Ganta 2 5 6 10
Rrezart Cungu/Matthew Dellavedova 1 7 3 6
10.05.23
1. runda
Luca Teboul/Marko Topo 2 6 6 10
Jacques-Kai Inoue/Aleksei Khomich 0 3 4 6
10.05.23
1. runda
Hady Habib/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Enrique Pena/Johan Alexander Rodriguez 0 4 2
10.05.23
1. runda
Kalin Ivanovski/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Davud Amirov/Maxim Krapivin 0 2 2
<