MECZ
20.11.23 | 2. runda klasyf. | Thomas Kostka | Anthony Genov | 4-6, 6-4, 10-5 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
11.05.03, 20 lat
11.05.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
02.03.02, 22 lat
10431 $
02.03.02, 22 lat
10431 $
Thomas Kostka vs. Anthony Genov - Wzajemne mecze
20.11.23 | 2. runda klasyf. | Thomas Kostka | Anthony Genov | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Thomas Kostka form & Anthony Genov form
Thomas Kostka - ostatnie mecze
M15 Telde - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Benoit Torcq | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ron Ellouck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 5-7, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anthony Genov | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Heinonen | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Christos Glavas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Theo Herrmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-2, 1-0, Nikolas Moceanu - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grasse - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Anthony Genov - ostatnie mecze
M25 Reus - ceglana | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu |