MECZ
13.10.19 | 2. runda klasyf. | Julia Lohoff | Ines Murta | 6-3, 6-1 | W25 Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Lohoff vs. Ines Murta - Wzajemne mecze
13.10.19 | 2. runda klasyf. | Julia Lohoff | Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
Julia Lohoff form & Ines Murta form
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |