MECZ
27.02.20 | 2. runda | Samantha Murray | Julia Lohoff | 6-1, 6-4 | W25 Sunderland | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Samantha Murray | Julia Lohoff | |
1. podanie % | 48/68 (71%) | 39/54 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/48 (65%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/54 (48%) | 28/68 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/122 (54%) | 56/122 (46%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Samantha Murray | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Samantha Murray | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Samantha Murray | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Samantha Murray | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Samantha Murray | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Samantha Murray | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Samantha Murray | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Samantha Murray | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Samantha Murray vs. Julia Lohoff - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Samantha Murray | Julia Lohoff | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Sunderland | halowa |
01.05.16 | Finał | Julia Lohoff | Samantha Murray | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Samantha Murray form & Julia Lohoff form
Samantha Murray - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
26.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
09.02.22 2. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Tara Moore | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-62, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Catherine Harrison | 7-62, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, - Samantha Murray - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
26.09.21 Klasyf. | vs. Katie Boulter | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-0, Urszula Radwanska - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Nottingham - trawiasta | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
05.06.21 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-5, - Samantha Murray - krecz | szczegóły meczu | |
30.09.20 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |