MECZ
23.02.23 | 2. runda | Ines Murta | Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ines Murta | Pauline Courcoux | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 26/50 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/21 (76%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 6/24 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/50 (66%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Murta | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Pauline Courcoux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.04.97, 27 lat
04.04.97, 27 lat
Ines Murta vs. Pauline Courcoux - Wzajemne mecze
23.02.23 | 2. runda | Ines Murta | Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Ines Murta form & Pauline Courcoux form
Ines Murta - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - krecz | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.23 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |
Pauline Courcoux - ostatnie mecze
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |