MECZ
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Nicolas Tepmahc | Philipp Dittmer | 5-7, 6-2, 6-3 | Tunisia F43 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
11.03.91, 33 lat
11.03.91, 33 lat
Nicolas Tepmahc vs. Philipp Dittmer - Wzajemne mecze
02.12.18 | 2. runda klasyf. | Nicolas Tepmahc | Philipp Dittmer | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tunisia F43 | twarda |
Nicolas Tepmahc form & Philipp Dittmer form
Nicolas Tepmahc - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Philipp Dittmer - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |