MECZ
17.05.10 | 2. runda klasyf. | Denys Molchanov | Sardor Pulatov | 6-3, 6-2 | Fergana Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
26.05.87, 36 lat
26.05.87, 36 lat
Denys Molchanov vs. Sardor Pulatov - Wzajemne mecze
17.05.10 | 2. runda klasyf. | Denys Molchanov | Sardor Pulatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Fergana Challenger | twarda |
Denys Molchanov form & Sardor Pulatov form
Denys Molchanov - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Zelenay | Igor Zelenay - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yecong He | - | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
22.02.18 Ćwierćfinał | vs. Sanjar Fayziev | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 2. runda | vs. Ti Chen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
17.02.18 Finał | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.18 Półfinał | vs. Aleksandr Nedovyesov | 5-1, Aleksandr Nedovyesov - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.18 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.18 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda | vs. Matej Sabanov | 3-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
05.11.17 2. runda klasyf. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 2-2, - Denys Molchanov - krecz | szczegóły meczu | |
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. David Juras | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
29.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.17 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
11.10.17 2. runda | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.17 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Alexander Lazov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Alex Molcan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.17 Klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
06.09.17 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-4, - Denys Molchanov - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |
Sardor Pulatov - ostatnie mecze
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |