MECZ
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Daniiar Duldaev | Sardor Pulatov | 6-1, 6-0 | Belarus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
26.05.87, 36 lat
26.05.87, 36 lat
Daniiar Duldaev vs. Sardor Pulatov - Wzajemne mecze
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Daniiar Duldaev | Sardor Pulatov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
Daniiar Duldaev form & Sardor Pulatov form
Daniiar Duldaev - ostatnie mecze
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Denys Molchanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
08.01.18 Klasyf. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.18 2. runda klasyf. | vs. Chaleechan Tanasugarn | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. A-Ram Kim | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
06.12.17 2. runda | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Ji Hoon Son | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Colin Sinclair | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Thailand F10 - twarda | ||||
30.11.17 Ćwierćfinał | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Nathan Pasha | 6-2, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.11.17 2. runda | vs. Sho Katayama | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Alberto Lim | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Nathan Pasha | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F1 - twarda | ||||
11.11.17 Półfinał | vs. Nam Hoang Ly | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.17 Finał | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Ti Chen | 2-6, 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.17 2. runda | vs. Mirko Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 7-5, 3-0, Linh Giang Trinh - krecz | szczegóły meczu | |
Malaysia F3 - twarda | ||||
29.10.17 1. runda | vs. Lukas Ollert | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Malaysia F2 - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Alberto Lim | 4-6, 2-4, - Daniiar Duldaev - krecz | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
18.10.17 2. runda | vs. Takashi Saito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Rodion Pak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. George Tsivadze | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Sardor Pulatov - ostatnie mecze
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |