MECZ
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Sardor Pulatov | Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | Belarus F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
26.05.87, 36 lat
26.05.87, 36 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.05.98, 25 lat
10.05.98, 25 lat
Sardor Pulatov vs. Andrei Molyak - Wzajemne mecze
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Sardor Pulatov | Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Belarus F3 | twarda |
Sardor Pulatov form & Andrei Molyak form
Sardor Pulatov - ostatnie mecze
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |
Andrei Molyak - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Danila Moroz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Saveljic | - Andrei Molyak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Niklas Schell | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Damien Ghader | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sardor Pulatov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
23.01.17 2. runda klasyf. | vs. Andrew Ruppli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Smirnov | 6-75, 6-0, 7-68 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Jamie Asanee Praditngam | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - twarda | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Mohd Assri Merzuki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F52 - twarda | ||||
21.12.15 2. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
14.12.15 1. runda klasyf. | vs. Gleb Smolyakov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Antoine Richard | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - twarda | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Furkan Koc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.15 Klasyf. | vs. Andzei Toom | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - twarda | ||||
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Tinotenda Chanakira | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - twarda | ||||
11.05.15 Klasyf. | vs. Fatih Taha Erun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Davide Negrotti | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
17.11.14 1. runda klasyf. | vs. Denys Mylokostov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - twarda | ||||
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Cagatay Sami Soke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |