Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
29.08.93, 30 lat
28592 $
29.08.93, 30 lat
28592 $
Yexin Ma vs. Haine Ogata - Wzajemne mecze
22.01.18 | Klasyf. | Yexin Ma | Haine Ogata | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Yexin Ma form & Haine Ogata form
Yexin Ma - ostatnie mecze
W100 Tokyo - twarda | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-72, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Haine Ogata - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Edda Mamedova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - krecz | szczegóły meczu |