MECZ
30.11.20 | 2. runda klasyf. | Marie Mettraux | Anna Borovinskaya | 6-4, 6-2 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
18.01.03, 21 lat
18.01.03, 21 lat
Marie Mettraux vs. Anna Borovinskaya - Wzajemne mecze
30.11.20 | 2. runda klasyf. | Marie Mettraux | Anna Borovinskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Marie Mettraux form & Anna Borovinskaya form
Marie Mettraux - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
26.04.24 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.24 2. runda | vs. Isabel Skoog | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Farah Heddar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Anna Borovinskaya - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aanya Goel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 Klasyf. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Danielle Daley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Vivian Yang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Anjani Maheshkumar | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jael Molongo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Amira Badawi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mahrukh Kokni | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |